تبلیغات
حقیقت را زمانی كه بسیار دشوار است جستجو كن.

حقیقت را زمانی كه بسیار دشوار است جستجو كن.
اینجا نقطه آغاز است. 
نویسندگان
نظر سنجی
نظرت چیه؟البته انتقادهم داشتی قسمت نظرات برام بنویس.

صفحات جانبی
سلام علی قائم المنتظر

چکیده ای بی نظیر از کتاب «آیا ظهور نزدیك است»


نویسنده: واحد تحقیقاتی گل نرگسکتاب « آیا ظهور نزدیک است » از دیدگاه های مختلف نزدیک بودن ظهور را اثبات می کند ولی بنده قسمت هایی  که از دید غربیان بوده است را برای استفاده ی شما عزیزان از زوایای دیگر به حقیقت ظهور گلچین کرده ام :

مسئله ظهورِ مصلح آخر الزّمان وبازگشت حضرت مسیح در كشورهای خارج:


آقای پدوسكا (مبلّغ مذهب مسیحیّت از آمریكا):


روز ظهور بسیار نزدیك است:


آقای پدوسكا در جواب این سؤال كه آیا ممكن است در این زمان ظهور مصلح جهانی اتّفاق بیفتد گفت:

(در انجیل برای ظهور مصلح جهانی علائمی ذكر شده است، از جمله وقوع زلزله ها، سیلها، جنگها، قحطی، خشكسالی و... كه تمام این علائم محقّق شده اند.

با توجّه به جواب ایشان، سؤال شد كه: بنابراین روز ظهور نزدیك است؟

ایشان در جواب گفت: (the day is very soon).

(یعنی: آنروز بسیار نزدیك است).


استاد تاریخ یكی از دانشگاههای هند: بشر قابلیّت پذیرش یك رهبر آسمانی را دارد:


استاد تاریخ یكی از دانشگاههای هند می گوید: (اگر به گذشته تاریخ نگاه كنیم می بینیم كه پیوسته بشر به سمت دین متمایل بوده است ودر این زمان، بشر به حدّی از گرایش به طرف دین وبازگشت به مذهب رسیده است كه قابلیّت پذیرش یك رهبر آسمانی را دارد).


آقای ایچیرو اوزاوا (یكی از مقامات ژاپن):

صحبت از لزوم انقلاب ودگرگونی در ژاپن:


آقای ایچیرو اوزاوا كه یكی از مقامات ژاپن می باشد می گوید: حلّ مسائل ومعضلات ژاپن تنها با اصلاحات امكان پذیر نیست. چیزی كه ما نیاز داریم یك انقلاب است.

با چنین اوضاع ناگواری بسیاری از مردم ژاپن اینك از لزوم تحوّل ودگرگونی در این كشور صحبت می كنند. (مجلّه نیوزویك مورّخ 22 آوریل 1996).خاخام ویسروئل دیوید وایس:


صحبتهای خاخام یهودی آمریكا در مورد منجی آخر الزّمان:


نیویورك - خبرگزاری جمهوری اسلامی: (خاخام ویسروئل دیوید وایس) سخنگوی گروه نتوریا كارتا (گرفته شده از زبان آرامی، به منای ناظرین شهر) كه یهودیان ضدّ صهیونیسم آمریكا هستند گفت: كسانی كه به كتاب تورات معتقدند می دانند كه وجود اسرائیل كاملاً غیر مذهب یهود است وتورات تصریح می كند یهودیان تا ظهور ناجی خود نمی توانند از دولت برخوردار باشند.

وی تأكید كرد: بر همین اساس ما معتقدیم تا زمانی كه دولت اسرائیل به حیات خود ادامه می دهد صلح به خاور میانه پای نخواهد گذاشت وصلح واقعی پایدار تنها در صورت ظهور ناجی ومحو دولت اسرائیل امكان پذیر می باشد.

خاخام وایس ضمن ارائه شرحی در باره نهضت ضدّ صهیونیستی (ناتوریا كارتا) گفت: به علّت قدرت بیش از حدّ حامیان صهیونیستم در بین رسانه های همگانی آمریكا، یهودیان ضدّ صهیونیسم جهان كه شمار آنها بالغ بر صدها هزار نفر می باشد قادر به بیان نظرات خود در رسانه های همگانی این كشور نیستند.

(تاریخ: یكشنبه 28 فروردین 1379 برابر با 11 محرّم 1421).


دكتر عبد الكریم زبیدی:

واقعه آرماگدون غرب وآمادگیهای قبل از ظهور در غرب:


كلمه (آرماگدون) (armageddon) یا آنگونه كه در اصل مقاله ای كه خواهید خواند آمده است (هَرْمَجِدّون) واژه ای است اصلاً یونانی كه بنا بر تعریف واژه نامه های آمریكایی همچون فرهنگ (وبستر) به معنی نبرد نهایی حقّ وباطل در آخرالزّمان است. همچنین این واژه نام شهری است در منطقه عمومی شام كه بنا به آنچه در باب شانزدهم مكاشفات یوحنّا در عهدجدید آمده است جنگی عظیم در آنجا رخ می دهد ومرحله حاضر از زندگی بشر در آن زمان پایان می یابد. به عبارتی نبرد مذكور مقدّمه تحوّلی بزرگ است كه سرنوشت نهایی آدمی بر روی كره زمین به آن بستگی دارد.


رابطه حادثه آرماگدون با حادثه عظیم ظهور حضرت مهدی علیه السلام:


دكتر عبد الكریم زبیدی نویسنده مقاله ای كه ترجمه آن خواهد آمد، در نوشته كوتاه خود به بررّسی اعتقاد غربیان به این حادثه پرداخته وبطور خلاصه از رابطه این واقعه با حادثه عظیم ظهور مهدی آل محمّد (صلوات الله علیهم اجمعین) پرده برداشته است. این مقاله گرچه در برخی موارد حاوی تحلیلی سطحی است امّا در عین حال نكات مهمّی را در خود دارد كه در شرایط سیاسی كنونی منطقه قابل اهمال نیست. (وامّا مقاله آقای عبد الكریم زبیدی):


جهت دادن سیاست ونقشه های نظامی قدرتهای بزرگ جهان بر مبنای حوادث پیش از ظهور:


حادثه شریف ظهور، حادثه ای بزرگ است وقدرتهای بزرگ جهان، سیاست خارجی خود را بر مبنای حوادثی كه پیش از آن رخ می دهد جهت داده ونقشه های نظامی خود را به شكلی سامان داده اند كه آمادگیهای لازم برای این حادثه در آن ملحوظ باشند.


تبلیغ مؤسّسات دینی ورسانه های دولتهای غربی بوقوع حادثه ای بزرگ:


این در حالی است كه مؤسّسات دینی ورسانه های این دولتها نیز، مردم خود را برای پیشباز این حادثه آماده می سازند.

این مؤسّسات دینی به همراه رسانه های دیداری وشنیداری این دولتها از سالهای دهه هشتاد میلادی مردم خود را به ایمان جمعی به وقوع حادثه ای بزرگ در سرزمین شام كه به نبردی هسته ای خواهد انجامید توجّه داده اند.

این مؤسّسات، پیوسته مردم خود را به این نكته فرا می خوانند كه در آینده ای نزدیك، لشكری از دشمنان مسیح كه بدنه اصلی آن از میلیونها نظامی تشكیل یافته از (اینجا ممكن است منظور سفیانی ملعون باشد ویا اینكه این مطلب از القائات شیاطین واستعمارگران باشد برای ضدّ مسیح جلوه دادن مصلح آخر الزّمان).

عراق حركت می كند وپس از گذشتن از رود فرات كه در آن زمان به خشكی گراییده است بسوی قُدس رهسپار می شود، امّا نیروهای مؤمن مسیح راه این لشكر را سدّ كرده وهمگی در (آرماگدون) با یكدیگر برخورد خواهند كرد ودر این مكان است كه درگیری اتّفاق خواهد افتاد.


اعتقاد غربیان به فرود آمدن حضرت مسیح وبرقراری صلح جهانی:


سپس مسیح برای بار دوّم از جایگاه بلند خود بر زمین فرود می آید وپس از چندی زمام رهبری جهان را در دست گرفته وصلح جهانی را برقرار می كند. او دولت صلح را بر زمینِ نو وزیر آسمانی تازه بنا می كند واین مهمّ را از مركز فرماندهی خود در قُدس عملی می سازد.


61 میلیون آمریكایی در انتظار واقعه بزرگ ظهور وبازگشت مسیح:


یك بررسی انجام گرفته از سوی مؤسّسه (تلسن) كه در اكتبر سال 1985 میلادی نشر یافته است نشان می دهد كه در حال حاضر 61 میلیون آمریكایی در انتظار واقعه (آرماگدون) گوش خوابانده اند واین در حالی است كه ذكر نام تمامی مؤسسّات دینی وایستگاههای رادیو تلویزیونی كه به این مهمّ پرداخته اند در این مجال كوتاه میسّرنیست.

مؤسسّات دینی آمریكایی، این نكته را روشن ساخته اند كه سپاهی كه از عراق بسوی قدس رهسپار خواهد شد بنا به پیشگویی حزقیال (فصل 38 و39) از نظامیانی از عراق، ایران، لیبی، سودان وقفقاز در جنوب روسیّه تشكیل می شوند.

(شاید منظور وهّابیان باشند كه دشمنان امام زمان علیه السلام محسوب می شوند ودر این كشورها مخصوصاً در قفقاز در جنوب روسیّه وسیستان بلوچستان ایران در حال گسترش می باشند).


تبلیغ مدارس انجیلی در آمریكا درباره ظهور وواقعه آرماگدون:


مدارس انجیلی در آمریكا بر پایه این تحلیل كه واقعه آرماگدون تنها حادثه ای است كه بازگشت دوباره مسیح را به زمین ممكن می سازد واین واقعه ای بسیار نزدیك است به تبلیغ این دیدگاه پرداخته اند.

اطلاق كردن قرقیسیا به واقعه آرماگدون در احادیث اسلامی:

آرماگدونی كه این عدّه از آن سخن می گویند، همان حادثه عظمیمی است كه پیش از ظهورمهدی (عجّل الله تعالى فرجه)، رُخ خواهد داد. همان حادثه بزرگی كه ائمّه ما علیهم السلام نام (قرقیسیا) را بر آن اطلاق كرده اند.

ائمّه ما علیهم السلام از این نكته خبر داده اند كه میلیونها نظامی از آمریكا، اروپا، روسیه، تركیّه، مصر ودول مغرب عربی به اضافه سربازانی از سرزمین شام شامل كشورهای (گفتنی است كه در روایات، از كشورهای درگیر واقعه (قرقیسیا) با عنوان (تُرك) و(روم) تعبیر شده است كه ظاهراً نویسنده با تطبیق روم در كشورهای غربی، از آن با عنوان (آمریكا) و(اروپا) یاد كرده است).

سوریّه، اردن، لبنان، فلسطین واسرائیل همگی در ناحیّه ای در این محدوده تحت عنوان (قرقیسیا) با یكدیگر برخورد كرده وپس از حصول درگیری، این سفیانی است كه در پسِ آنكه همگی را چونان كشتزاری درو شده، درهم می كوبد از صحنه نبرد بیرون می آید.

در صحیحه میسّر از امام باقر علیه السلام نقل است كه فرمود: (ای میسّر! از اینجا تا قرقیسیا چقدر راه است؟).

عرض كردم: (همین نزدیكی ها در ساحل فرات قرار دارد).

پس فرمود: (امّا در این ناحیّه واقعه ای اتّفاق خواهد افتاد كه از زمانی كه خداوند متعال آسمانها وزمین را آفریده بی سابقه بوده، چنانچه تا وقتی آسمانها وزمین بر پا هستند هم واقعه ای همچون آن اتّفاق نخواهد افتاد ... سفره ای است كه درندگان زمین وپرندگان آسمان از آن سیر می شوند). (كافی ج 8 ص 295؛ الغیبة باب 14 ص 267 ح 36) وامثال این روایات از امام صادق علیه السلام وسایر ائمّه نقل شده است. (الغیبة ص 278 ح 63).

حادثه (قرقیسیا) همان حادثه بزرگی است كه پیش از ظهور حضرت حجّة بن الحسن العسكری علیه السلام رُخ می دهد واز آنجا كه این حادثه به سفیانی ارتباط دارد وسفیانی از علائم حتمی ظهور امام زمان علیه السلام است وقوع این حادثه حتمی است، چرا كه امام مهدی علیه السلام پس از حادثه قرقیسیا با سفیانی برخورد خواهد كرد (وپس از شكست سفیانی وفرو رفتن سپاه او در ما بین مكّه ومدینه) برای دیدار با مسیح رهسپار قدس خواهد شد.


اِشعار تمام حوادث ونشانه ها به نزدیك بودن حادثه عظیم ظهور:


به هر تقدیر زمان به سرعت می گذرد وحوادث سیاسی اقتصادی واجتماعی به همراه نشانه های طبیعی، همگی به نزدیك بودن این حادثه عظیم اِشعار دارند واین در حالی است كه ما نه خود ونه فرزندانمان را برای آن آماده نكرده ایم.


لزوم آماده ساختن جوانان ومردم به منظور پیشباز از حادثه شریف ظهور:


آماده ساختن نسل آینده از جوانان ومردان در سطوح مختلف روانی، عقلی وبدنی به منظور پیشباز از حادثه شریف ظهور قائم آل محمّد علیه السلام امری بی نهایت مهمّ است.


آقای گریس هال سِل:

تدارك جنگ بزرگ (براساس پیشگوییهای بنی اسرائیل):


اعتقاد به ظهور موعود مصلح آنچنانكه اهل تحقیق نوشته اند در میان ادیان ونحله های بسیاری به عنوان اعتقاد اصیل جریان دارد. در این میان ادیان ابراهیمی نیز بگونه ای بارزتر بر این مسئله تكیه وتأكید كرده اند. از جمله در انجیل فارقلیط ودر قرآن، وعده وراثت زمین به دست صالحان ذكر شده است.


بشارت بازگشت دوباره مسیح در آینده ای نزدیك:


چندی است در جهان غرب میان نحله هایی از یهود ومسیحیان، تفكّری واحد در افتاده است كه بنا به ظهور علائمی چند، بازگشت دوباره مسیح را در آینده ای نزدیك بشارت می دهد.


تدارك جنگ بزرگ بر اساس پیشگوییهای انبیای بنی اسرائیل:


آنها البتّه مقدّمه ای برای این ظهور در نظر دارند وآن اینكه در آخر الزّمان نبردی بسیار سخت میان طرفداران مسیح ودشمنان او روی خواهد داد ودست آخر این معتقدان به مسیح هستند كه مردان پیروز این میدان تلقّی می شوند.

(مسلّم است كه حضرت مسیح علیه السلام، یكی از افسران ویاوران امام زمان علیه السلام است وحضرت مسیح علیه السلام وپیروانش، با دشمنان امام زمان علیه السلام جنگ كرده وپیروز خواهند شد ودر خدمت آقا امام زمان علیه السلام خواهند بود).

این تئوری با برخی از روایات دینی ما مسلمانان چون (قرقیسیا) نیز موافقت دارد. ما نیز معتقد به نبر حقّ وباطل هستیم. میدان مبارزه، هارمجدّون (یا آرماگدون) نام دارد. صهیونیستها، آن منطقه را در مرز اردن، سوریّه وفلسطین اشغالی نشان داده اند در (55 مایلی شمال تل آویو و20 مایلی جنوب شرقی حیفا و15 مایلی دریای مدیترانه.

آنها خود را نیروهای بر حقّ این نبرد بزرگ می نامند وطبعاً برای تحقّق این شعار بزرگ از هیچ تبلیغی دریغ نمی كنند.


اتّحاد پنهانی میان اسرائیل ومسیحیان دستِ راستی ایالات متّحده:


(گریس هال سل) نویسنده كتاب (تدارك جنگ بزرگ بر اساس پیشگوییهای انبیای بنی اسرائیل) ترویج نبرد آخر الزمّان (هارمجدون armageddon) را - بر این اساس كه صهیونیستها خود را نیروهای حقّ مدار این جبهه می پندارند - اتّحاد پنهانی میان اسرائیل ومسیحیان دستِ راستی ایالات متّحده می داند كه آنها به منظور حمله به مسلمانان این توطئه را زمینه چینی كرده اند.

او خود با گروه (فال ول) به دیدار درّه مجدو در فلسطین اشغالی رفته است وبارها سخنان این گروه را شنیده است. امّا ادّعای صهیونیستها در حقّ جلوه دادن خود را خالی از نقصان نمی داند.

(بر اساس پیشگوییهای انبیای بنی اسرائیل نوشته (گریس هال سل) ترجمه خسرو احمدی. ((نور) ویژه نامه پنجمین نمایشگاه سراسری نرم افزار علوم اسلامی شماره 6 - 7 آذر 1378، شعبان 1420)).


آقای علی كورانی:

گسترش اعتقاد به حضرت مهدی علیه السلام در میان ملل جهان:


آقای كورانی در كتاب (عصر ظهور) می نویسد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران نشانه های اعتقاد به حضرت مهدی منتظر در میان ملل جهان اسلام وحتى غیر اسلام (یعنی پرسش از او وسخن گفتن پیرامون او ومطالعه وتألیف درباره او) به اوج خود رسید. تا جایی كه این لطیفه شایع شده كه وزارت اطّلاعات آمریكا پرونده ای از تمام اطّلاعات لازم درباره امام مهدی علیه السلام تهیّه وتنظیم نموده، كه تنها نقص آن، تصویر آن حضرت است.


حادثه اشغال حرم مكّه مكرّمه توسط فرد مدّعی مهدویّت:


شاید بزرگترین رویداد سیاسی مربوط به اعتقاد به آن حضرت در این دوره، انقلابی باشد كه در آغاز سال 1400 هجری به رهبری (محمد عبد الله قرشی) در حرم مكّه مكرّمه اتّفاق افتاد بگونه ای كه یاران او به حرم مسلّط شدند ومعاون وی (جُهیمان) از داخل حرم اعلامیّه ای پخش نموده ومسلمانان را به بیعت با قرشی دعوت كرد به اعتبار اینكه او همان مهدی منتظر است كه پیامبر ظهورش را بشارت داده است. اشغال حرم توسّط آنها ومقاومت آنان، چندین روز به طول انجامید كه حكومت سعودی به پیروزی بر آنان دست نیافت مگر بعد از در خواست گروه ویژه كماندویی از فرانسه!


نمایش فیلم (پیشگویی های نوسترا داموس) به مدّت سه ماه متوالی در شبكه های تلویزیونی آمریكا وپخش آن در سراسر جهان:


همچنین بزرگترین فعّالیت تبلیغاتی كه مستقیماً مربوط به اعتقاد به ظهور حضرت مهدی علیه السلام توسّط دشمنان ما در این فاصله انجام گرفته، فیلم (نوسترا داموس) است كه به مدّت سه ماه متوالی در شبكه های تلویزیونی آمریكا به نمایش گذاشته شد.

این فیلم سرگذشت زندگی ستاره شناس وپزشك فرانسوی بنام (میشل نوسترا داموس) (Nostra damus) است كه نزدیك به 500 سال قبل می زیست. وی پیشگویی های خود را درباره آینده به رشته تحریر درآورده كه مهمترین آنها پیشگویی او درباره ظهور نواده پیامبر صلى الله علیه وآله در مكّه مكرّمه ووحدت بخشیدن به مسلمانان وبه زیر پرچم خود در آوردن آنها وپیروزی بر اروپائیان وویران كردن شهر ویا شهرهای بزرگ سرزمین جدید (آمریكا) است.


بسیج صهیونیست ها وسازمان اطّلاعات آمریكا برای جلوگیری از ظهور:


به نظر می رسد (لوبی) صهیونیست وسازمان اطّلاعات آمریكا در ساختن این فیلم دست داشته باشند وهدف آنان از تهیّه این فیلم، بسیج نمودن ملّتهای آمریكا واروپا علیه ایران ومسلمانان است زیرا آن را خطری می پندارند كه غرب وتمدّن آن را تهدید می كند. بویژه وقتی كه آنچه را بر پیشگوئی نوسترا داموس اضافه نموده اند مورد توجّه قرار دهیم وآن اینكه آمریكا بعد از شكست اروپا به دست حضرت مهدی علیه السلام ونابودی موشكهای غول پیكر واشنگتن ودیگر شهرهای آن، جهت رویارویی با آن حضرت به بستن یك پیمان همكاری با شوروی اقدام نموده وسرانجام بر وی پیروز می گردند. (زهی خیال باطل!).


ابهام آمیز بودن كتاب (پیشگویی های نوسترا داموس):


علاوه بر اینكه در زمینه ارزش علمی كتاب ونویسنده آن جای بحث وگفتگو است، آن كتاب مجموعه ای از پیشگوئی هایی است كه نویسنده به زبان قدیم فرانسه (لاتین) وبا شیوه رمزی وابهام آمیز نوشته است كه قابل تفسیر به صورتهای گوناگون می باشد.

بنظر اینجانب، نویسنده آن كتاب بر پاره ای از منابع اسلامی در مورد حضرت مهدی علیه السلام آگاهی یافته ویا با بعضی از علمای ما ملاقات نموده است، بویژه اینكه وی مدّتی از عمر خویش را در ایتالیا وجنوب فرانسه وچه بسا در اندلس گذرانده است. اما كتاب او با سرعت، پس از پیروزی انقلاب منتشر وچاپهای آن با شرح ها وتفسیرهای متعدّد به صدها هزار وحتى گفته اند به میلیونها نسخه رسید وآنگاه تبدیل به فیلم سینمایی شد ودر شبكه های تلویزیونی در معرض دید میلیونها تماشاگر آمریكائی واروپائی قرار گرفت.


نقشه صهیونیست ها با ساخت وگسترش فیلم (نوسترا داموس):


مسئله این نیست كه غربی ها اعتقاد به ظهور مسیح یا مهدی علیه السلام ویا اعتقاد به صحّت پیشگوئیهای (نوسترا داموس) ویا دیگر ستاره شناسان دارند، بلكه بر این باورند كه خطر خیزش اسلامی وتمدّن الهی آن، تمدّن مادّی آنان را تهدید نموده وسلطه ظالمانه آنها بر ملّتهای جهان را از میان برمی دارد واز این رو می بینید كه آنها از هر عنصر اطّلاعاتی استفاده می كنند تا زنگهای خطر را در گوش ملّتها به صدا درآورند وبه حركت جدید انقلاب وروند آینده آن در مكّه ومصر وسرزمینهای اسلامی چشم دوخته اند، تا اینكه موافقت وپشتیبانی ملّتهای خود را جهت اجرای تمام نقشه های استعماری خود در حال وآینده جهت ضربه زدن به انقلاب اسلامی در این كشور ویا در سایر كشورها جذب نمایند.
طبقه بندی: انتظار ظهور،
[ شنبه 12 شهریور 1390 ] [ 04:41 ب.ظ ] [ mostafa entezar ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

تنها قصد من از ساخت این وبلاگ مبارزه با کسانیست که قصد دارند دروغ و تزویر را چاشنی عملکرد خود قرار داده و با گرفتن ایمانمان مارا ملعبه دست خود کنند.
تنها راه مبارزه و زندگی کردن در این دنیا افزایش اگاهی و جنگ فکریست.
دوست من اگر میخواهی از تو برای خودت برده نسازند شروع کن آینده در دستان ماست.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
ابزار وبلاگنویسان
ابزار وبلاگنویسان
ابزار وبلاگنویسان www.entezar-zohoor.mihanblog.com
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
فروش بک لینک طراحی سایت